Co nas wyróżnia

Jesteśmy firmą jubilerską więc znamy potrzeby rynku jak również proces projektowo-wdrożeniowy modeli biżuterii. Większość elementów naszej własnej kolekcji została zaprojektowana pod prototypy wycięte i wygrawerowane laserowo. Zaawansowana technologia laserowa pozwala bardzo dokładnie odwzorować projekty, które opracowujemy w naszej pracowni za pomocą specjalistycznego oprogramowania komputerowego. Realizujemy precyzyjne, niskoseryjne zamówienia na podstawie przesłanych do nas projektów wektorowych. Są to często prototypowe, skomplikowane kształty, służące do dalszej obróbki i produkcji biżuterii jak i proste elementy typu: literki, napisy, kształty, charmsy, breloki.

Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia, dbając o to aby finalny efekt był najlepszej jakości. Dlatego nie podejmujemy się zleceń w ilościach hurtowych – ponad 100szt. Specjalizujemy się w realizacjach indywidualnych od 1 sztuki wzwyż.

W naszej pracowni wykonujemy również indywidualne projekty wg. przesłanych do nas szkiców, zdjęć, rysunków technicznych. Wykonujemy wtedy indywidualną wycenę w zależności od stopnia skomplikowania projektu i ilości czasu poświęconego na jego realizację. Ostateczne projekty zamieniamy na formaty kompatybilne z naszym laserem i wycinamy w odpowiedniej blasze złotej, srebrnej, miedzianej lub mosiężnej.

Zobacz galerię naszych realizacji >>