Zamówienia

Zamówienia, których się podejmujemy to głównie zlecenia autorskie, artystyczne, indywidualne i unikatowe. Chętnie również grawerujemy i wycinamy standardowe elementy do 100 sztuk jednorazowego zamówienia.

Nasz Laser fibrowy zapewnia precyzyjne grawerowanie, cięcie oraz minimalny ubytek materiału podczas tego procesu. Precyzja grawerowania pozwala osiągnąć bardzo wysoką jakość przy minimalnej wielkości wycinanego lub grawerowanego elementu.

Wycena usługi

Elementy do których otrzymujemy od Klientów projekty są w formatach .PDF, .Ai, .Cdr, .SVG. Wycenę tworzymy na podstawie czasu pracy lasera włącznie z przygotowaniem materiałów do pracy. Jest to standardowo 3zł/min. brutto za standardowe zlecenie.

Jeśli do danego projektu potrzebna jest wstępna próbka (np. test głębokości grawerunku) w odpowiednim metalu, wycenę wykonujemy indywidualnie.

Usługi wykonane w trybie ekspresowym (z dnia na dzień) są liczone z dopłatą 100%.

Zamówienia wysyłamy na terenie całego kraju kurierem lub paczkomatem Inpost. Koszt wysyłki kurierem: 18zł, paczkomat: 16zł. W przypadku zamówienia powyżej 350zł wysyłka jest na nasz koszt

Jak zamawiać

  1. Wyślij swój projekt, pomysł, szkic na adres: biuro@artlaser.pl, lub zadzwoń pod numer +48/606219299 w godzinach: 10-16:00 w dni robocze
  2. Wysyłamy wycenę usługi (projekt, grafika, wycinanie, grawerowanie) do 3 dni roboczych. W przypadku wycinania lub grawerowania cena zależy od stopnia skomplikowania grafiki, czasu w jakim laser wykona pracę. Jeśli docelowo zamówienie przekracza 20 szt konieczne jest wykonanie odpłatnej próbki w celu doprecyzowania ostatecznej ceny usługi.
  3. Jeśli cena będzie zaakceptowana ustalamy sposób wykonania, materiały i termin realizacji.
  4. Wystawiamy fakturę proforma i po jej uiszczeniu realizujemy zamówienie zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

Jak wyliczamy cenę naszego materiału:

Srebrna blacha 925: aktualna cena rynkowa +20% do każdego grama + czas pracy lasera

Złota blacha próby 333 i 585: aktualna cena rynkowa +20% do każdego grama + czas pracy lasera. Proszę wziąć pod uwagę ubytek materiału podczas wycinania lub grawerowania. Waha się on między 3-10% w zależności od głębokości i ilości powierzchni grawerowanej.

Pozyskujemy blachy najlepszej jakości, są idealnie płaskie. Materiał powierzony przez naszych Klientów powinien być również idealnie płaski, dlatego jeśli chodzi o srebro, mosiądz czy miedź, rekomendujemy wykonanie usług z naszego materiału. W takim przypadku płatność za zamówienie należy uiścić przed wykonaniem naszej usługi.

Projekty graficzne oraz autorskie prototypy wyceniamy indywidualnie.

Dodatkowe usługi: obróbka – wycena i ustalenia indywidualne. Standardowo maksymalnie do 20szt elementów.

Obróbka zawiera opcje:

-szlifowanie,

-polerowanie,

-dolutowanie ogniwek, zawieszek,

-montaż zapięć,

-oprawę kamieni

-pozłacanie galwaniczne (wraz z powłoką polimerową)

Przy obróbce ubytek materiału szacujemy na ok. 5-15%

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *